TONERYSK

Stačí ak sa u nás zaregistrujete a automaticky dostanete zľavu 5% na spotrebný tovar a služby! ( viac v sekcii  Ako nakupovať)

O nás

Naša spoločnosť sa zaoberá nielen predajom kancelárskej techniky a spotrebného materiálu pre tlačiarne, ale ponúkame aj nadštandartný servis. Našou prioritou sú Vaše čo najmenšie náklady na tlač. Radi Vám poradíme s výberom novej tlačiarne a so všetkým čo s tlačou súvisí.

U nás nájdete široký sortiment originálnych, kompatibilných i renovovaných tonerových kaziet do laserových tlačiarní, faxov a atramentových zariadení. Špecializujeme sa na predaj kompatibilných tonerov zn. HENTEK a VISIONTECH. Taktiež v našej ponuke nájdete pásky do ihličkových tlačiarní, registračných pokladní, laserové a atramentové tlačiarne, kopírky a spotrebný materiál nielen pre tlačiarne. Úplne všetko to, čo s tlačou súvisí za bezkonkurenčné ceny. Ak chcete aj vy tlačiť za prekvapivo nízku cenu už od 0.03,-€ / A4, tak nás neváhajte osloviť.

Taktiež ponúkame:

  • prenájom  tlačiarní iba za 0.011,-€ / A4 (platíte iba za vytlačené stránky, nič viac),
  • tlač reklamných letákov už od 0.0035,- €/A5
  • rozvoz tovaru v Trenčíne a blízkom okolí úplne zdarma,
  • renováciu atramentových kaziet najvyššej kvality len za 4.75,-€ s DPH za kus.

Ak nie ste z Trenčína, alebo nás nemôžte  navštíviť osobne, tak Vám odporúčame, aby ste nám zaslali prázdnu kazetu (kazety) poštou. Aby ste mali čo najmenšie náklady na poštovné odporúčame kazetu poslať  v obálke ako doporučený  list. Vaše náklady budú cca 1 €. Takisto odporúčame kazetu dôkladne zabaliť, aby nedošlo pri preprave k jej mechanickému poškodeniu. Ihneď po jej naplnení (ešte v deň doručenia k  nám)  zasielame   kazetu späť na Vašu korešpondenčnú adresu. Nezabudnite si vybrať spôsob doručenia k Vám  - cenník prepravného nájdete v sekcii "Ako nakupovať".

  Tonerysk

 

  Tonerysk

  tonery@tonerysk.sk

T.č.:032 658 3163
 

 

Kde nás nájdete
mapa